Регламент АФГЖ 2024

C:\Users\Admin\Desktop\Лого команд\зображення_viber_2021-05-15_10-40-38.jpg

 РЕГЛАМЕНТ

 Змагань першості з футболу серед громад Жовківщини.

 Сезон 2024 року.

 м.Жовква – 2024 

                 «Затверджено»

                Асоціації

футболу громад Жовківщини

                         «12» квітня 2024 р.

____________Я.Г.Дуркалевич

МЕТА І ЗАВДАННЯ:

1.1. Змагання з футболу проводяться з метою:

–     подальшого розвитку масового футболу у громадах;

–     покращення стану навчально-тренувального процесу і підвищення спортивної майстерності;

–     організація дозвілля людей та пропаганди футболу.

II. КЕРІВНИЦТВО ЗМАГАННЯМИ.

 2.1. Загальне керівництво змаганнями та контроль за проведенням  першості з футболу сред громад Жовківщини здійснює Асоціація футболу громад Жовківщини

III. УЧАСНИКИ ТА УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ.

3.1.До участі у першості по футболу допускаються команди фізкультурно-спортивних (футбольних) клубів, колективів фізкультури, підприємств,установ,приватних фірм та приватних підприємців,а також військових частин, які є колективними членами асоціації

3.2. В першості з футболу сезону 2024  року можуть брати участь команди  укомплектовані гравцями, що проживають на території Жовківщини , якщо гравець народився в колишньому Жовківському районі ,але в даний час проживає за його межами і не приймає участі у чемпіонаті області легіонером не вважається.

3.3.Військовослужбовці,які проходять дійсну або понадстрокову службу на території Жовківщини, можуть виступати в районній першості з футболу тільки при наявності письмового дозволу командира військової частини ( військового підрозділу ).

3.4.Першість  з футболу серед громад Жовківщини  проводяться у двох лігах.

3.5. До участі  першості громад Жовківщини з футболу сезону 2024  року допускається не більше трьох гравців – легіонерів ,тобто гравців , які народились, прописані (зареєстровані) та проживають за межами території Жовківщини (колишній Жовківський район) , або ж приймають участь у чемпіонаті області. 

3.6.Першість з футболу проводиться за окремим заліком для команд – учасниць. Кожен клуб(команда),учасник ліги  змагань, зобов’язаний виставити для участі в першості команду , 

Юнаки 2008 р. народження і молодші можуть бути заявлені за команду після медичного обстеження у лікувальному закладі по місцю проживання і допуску до змагань та з письмового дозволу одного із батьків ( опікуна або піклувальника). Відповідальність несуть представники команд,які займались заявкою команди.

3,8. Гравці, які задіяні в першості  (дорослого складу ), можуть виступати тільки за одну команду .

3.9. У випадку виявлення під час футбольного матчу  першості гравця,якого представниками команди заявлено з порушеннями п.п.3.5-3.8 регламенту проведення змагань ,команді зараховується технічна поразка з рахунком 3 : 0, якщо результат матчу не був більшим(тоді залишається результат матчу при умові подачі протесту відповідно до п.п.6.1-6.6. регламенту. Одночасно на дану команду накладаються штрафні санкції у вигляді штрафу в розмірі 500 грн.

Якщо такого гравця виявлено АФГЖ в процесі проведення чемпіонату району з футболу,то результати матчів залишаються в силі (не анулюються ), але на команду-порушника регламенту накладається штраф в розмірі 500 грн.

3.10. Якщо футболіст помилково заявлений працівниками асоціації, то вищеназвані санкції до команди не застосовуються,а право участі даного гравця в першості  вирішується  АФГЖ

3.11.Першість громад Жовківщини сезону 2024 року проводиться серед команд  ліги у два кола за системою «прийом – виїзд».. Змагання проводяться згідно даного Регламенту та календаря, затверджених Виконкомом асоціації футболу громад Жовківщини.

3.12. Переноси матчів можливі лише у виняткових випадках, при наявності аргументованих причин і документів та тільки за рішенням АФГЖ. Письмове клопотання про перенос гри повинно бути надіслане у Асоціацію  футболу не пізніше ніж за п’ять днів до матчу за підписом тренера команди , керівника організації ,яку представляє дана команда У випадку задоволення прохання про перенос матчу,АФГЖ  визначається дата та час його проведення.

Перенесений матч обов’язково має відбутися не пізніше ніж за два тури до закінчення першого та другого кола. Матчі двох останніх турів чемпіонату чи першості не переносяться.

3.13. Команди проводять змагання удва кола на своєму полі та полі суперника, 

Тривалість матчу:

  • Дорослий склад – два тайми по 45 хв.

3.14. Всі матчі повинні починатися в точно встановлений календарем змагань час. Відповідальність за це покладається на представників команд, та арбітра. 

За неявку,  (при умові , що гра не відбулася) дорослого (вдома або на виїзді) команді зараховується технічна поразка. За запізнення і неявки на команду накладаються дисциплінарні санкції ( згідно дисциплінарного кодексу) і зараховується технічна поразка 0:3 (до уваги не приймаються ніякі виправдовуючи документи).

3.15. Якщо команда дорослим складом не прибула на гру, то свою домашню гру із суперником до якого вона не з’явилась в попередньому колі, команда зобов’язана провести знову на його полі.

3.16. Клуби, які зняті за неявки або інші проступки із змагань, на наступний сезон допускаються до участі першості  на лігу нижче.

3.17. Якщо команда, яка знята з розиграшу, зіграла менше 50% матчів, то її результати анулюються.

3.18. Якщо командою зіграно 50% і більше матчів, їй зараховуються поразки уматчах, що нею не зіграні.

3.19. Всі випадки порушень даного Регламенту розглядає Дисциплінарний (КДК) та Апеляційний комітети Асоціації футболу громад Жовківщини.

3.20. В офіційних змаганнях команди зобов’язані виступати в футбольній формі ( футболка, труси, гетри, футбольне взуття та щитки). Гравець, форма якого (футболка, труси, гетри) за кольором відрізняються від тієї,в якій виступає його команда, до гри не допускається , відповідальність за це покладається на арбітра матчу. Футболка гравця повинна мати номер, під яким гравець записаний у протоколі матчу. Гравцям забороняється приймати участь в матчах без щитків,контроль та відповідальність за цим покладається на представників команд та арбітрів.

3.21. У випадку однакового кольору форми обох команд право на вибір має команда гостей.

3.22. Присутність лікаря (медпрацівника) на всіх матчах районних змагань обов’язкова. Лікар (медпрацівник) повинен пред’явити арбітру матчу наявність медикаментів і невідлучно знаходитись на стадіоні до завершення гри юнацьких та дорослих складів. Тільки переконавшись по закінченню матчу, що нікому з гравців не потрібна медична допомога, лікар, по погодженню з арбітром матчу та представниками команд , може покинути місце змагань. У випадку отримання гравцем серйозної травми, арбітр, зі слів лікаря, повинен внести в протокол матчу, характер пошкодження, причину та попередній діагноз, після чого лікар зобов’язаний поставити свій підпис у графі «ТРАВМАТИЧНІ ВИПАДКИ».

Розпочинати гру за відсутності лікаря, арбітрам матчу категорично заборонено.

Відповідальність за присутність лікаря на грі та його кваліфікацію несуть представники команди господаря поля.

3.23. У кожній грі дозволяється заміна 9 гравців з числа 20 внесених в протокол матчу до початку гри. Представники команд зобов’язані заповнити та підписати протокол.

IV. ВИЯВЛЕННЯ ПЕРЕМОЖЦЯ.

4.1. Переможець першості серед громад Жовківщини з  футболу сезону 2024  року серед команд першості визначається за схемою, зазначеною в п.4.2 – 4.3 регламенту.

Очки лізі  нараховуються наступним чином:

Дорослі:                                              

– За виграш – 3 очки;                                 

– за нічию –   1 очко;                                 

– за поразку – 0 очок                                  

4.2. Команда  ліги першості з футболу , яка за підсумками сезону набере найбільшу кількість очок, оголошується абсолютним чемпіоном серед громад Жовківщини з футболу сезону 2024 року.

У випадку рівності набраних під час сезону очок в двох і більше команд,які претендують на звання чемпіона, для визначення абсолютного переможця проводяться додаткові матчі ( якщо одинакову кількість очок набрали дві команди – проводиться золотий матч; якщо одинакову кількість очок набрали три і більше команди – проводиться одноколовий турнір).

4.3 У випадку рівності очок в двох і більше команд ліги, які не претендують на звання чемпіона, місця команд в турнірні таблиці першості  визначається по слідкуючій схемі :

  • За результатами матчів між собою ( кількість очок, перемог, різниця забитих та пропущених м’ячів, кількість забитих на чужому полі м’ячів);
  • За найбільшою кількістю перемог у всіх матчах;
  • За кращою різницею забитих та пропущених м’ячів у всіх матчах;
  • За найбільшою кількістю забитих у ворота суперників м’ячів;

За найменшою кількістю дисциплінарних проступків (попередження -1 бал, вилучення – 5 балів). Зазначені в п.4.3 вимоги не стосуються команд,які претендують на звання чемпіона району.

V.Арбітри

5.1. Суддівство змагань проводиться арбітрами, рекомендованими суддівським комітетом змагань і затвердженими Асоціацією  для обслуговування змагань. Суддівство проводиться згідно з «Правилами гри у футбол», даним Регламентом.

5.1.1 Футбольний арбітр (за умови відсутності інспектора) є офіційним представником (делегатом) Асоціації  на матчі і у випадку конфліктних ситуацій, інцидентів та інших порушень Регламенту, його висновки, відображені у рапорті, є визначальними при прийнятті рішень контрольно – дисциплінарним комітетом.

5.2. Футбольні арбітри призначені для проведення матчів, зобов’язані прибути на стадіон за одну годину до початку гри. Кожен арбітр повинен мати з собою на матч щонайменше два комплекти суддівської форми різних кольорів.

5.3. Арбітр зустрічі, а також представники команд, несуть відповідальність за дотримання правил допуску футболістів до гри. Арбітр є єдиним хронометристом матчу. За правильність занесення гравців в протокол матчу (рапорт арбітра на матч) відповідальність несуть обидва представники команд матчу. 

5.4. Арбітр зустрічі, зобов’язаний до початку матчу оглянути футбольне поле, оцінити його за 5-бальною системою і зробити відповідний запис у протоколі матчу. В окремих випадках на гру може бути призначена бригада арбітрів (в т.ч. резервний суддя).

5.5. У випадку неявки на гру арбітра, її проводить арбітр, представлений командою гостей, або арбітр,який   присутній на стадіоні.

5.6. Після закінчення гри арбітр зобов’язаний на протязі 15 хв. заповнити протокол гри, зробивши відповідні записи про проведення замін, авторів забитих м’ячів та ін.

5.7. Якщо в ході гри мали місце попередження або усунення гравців, травми, порушення громадського порядку на стадіоні чи подання протесту, арбітр зобов’язаний внести в протокол матчу.

Білет учасника вилученого з поля гравця арбітр разом з протоколом гри зобов’язаний передати в Асоціацію футболу не пізніше 18.00 год вівторка.

5.8. Арбітр зобов’язаний протягом 45 хв. по закінченні матчу повідомити АФГЖ  про результат гри, попередження, усунення, протест та ін.

Крім цього, інспектор зобов’язаний повідомити про оцінки, виставлені ним арбітрам за суддівство даного матчу (при умові, що був призначений інспектор).

5.9.Арбітр та інспектор після закінчення матчу зобов’язані особисто передати протокол гри в Федерацію протягом двох діб,тобто не пізніше 18.00 год. другої доби після зіграного матчу.

За несвоєчасне відправлення документації, повідомлення результату гри, виставлені оцінки та інше на арбітрів та інспектора накладаються дисциплінарні санкції згідно Дисциплінарного Кодексу суддівського та інспекторського комітету. До прийняття відповідного рішення вони усуваються від суддівства та інспектування.

VI. ПРОТЕСТИ.

6.1. Тренер команди, подаючи протест зобов’язаний після закінчення матчу повідомити про це арбітра і представника команди суперниці,а також в телефонному режимі – АФГЖ. Арбітр повинен зробити про це відповідний запис в протоколі матчу.

6.2. Письмовий протест з усіма підтверджуючими його правомірність документами, підписаний керівництвом клубом, повинен на протязі двох днів після ігрового дня бути представлений у Асоціацію футболу( не пізніше 18.00 год. вівторка у випадку недільних матчів),тобто до кінця другого дня після матчу.

6.3. При намірах команди подати протест на незаявленого чи дискваліфікованого гравця, представник команди зобов’язаний, під час перерви чи після закінчення матчу звернутися до арбітра, який у присутності представників обох команд на протязі 5 хв. повинен ідентифікувати гравця.    Команда – суперник зобов’язана, на вимогу арбітра представити гравця для ідентифікації. Якщо ця вимога не виконана, арбітр матчу робить відмітку у протоколі, що гравець не був представлений для ідентифікації і записує повідомлення про подачу протесту. Ухилення гравця від індетифікації прирівнюється порушенням п.3.10 даного регламенту.

6.4. При подачі протесту чи Апеляційної скарги, команда, яка подає протест чи скаргу, вносить грошову заставу в розмірі 500 грн. У випадку позитивного вирішення протесту ( скарги ) , грошова застава повертається у повній сумі.

6.5. Несвоєчасно подані і незафіксовані в протоколі матчу (рапорті арбітра матчу) протести,а також протести подані без грошової застави,   не розглядаються.

6.6. Не приймаються і не розглядаються протести, якщо вони подані на рішення арбітра прийняті ним в ході гри. Але команда може написати у АФГЖ скаргу на дії арбітра, та по можливості подати фото і відео докази.

6.7. Якщо гра проведена без належної спортивної боротьби, пасивно, з неповагою до глядачів, Асоціація має право, за поданням відповідних рапортіварбітром та інспектором матчу анулювати результат гри, зарахувати поразки обом командам та накласти на них дисциплінарні та штрафні санкції.

VII. ПОРЯДОК ОФОРМЛЕННЯ ДОКУМЕНТІВ.

7.1. В чемпіонаті району кожна команда може заявити не більше 30 гравців. Заявка гравців для участі в першості  з футболу сезону 2024 року закінчується за один день до початку другого туру першості. Дозаявка гравців, в тому числі легіонерів, команд ліги дозволяється в перерві між першим та другим колом чемпіонату району до початку другого кола чемпіонату.

7.2. Футболіст, який заявлений за одну команду і зіграв за неї хоча б одну гру, може бути перезаявлений за іншу команду лише в перерві між колами згідно з усіма нормами даного регламенту.

7.3. Гравці команд, які приймали участь у чемпіонаті Львівської області та інших областей України і вибули за різних обставин з чемпіонату області, можуть бути дозаявлені за команди першості відповідно до п.7.1 даного регламенту першості  при наявності листа – відзаявки, підписаної керівником Асоцаціїї футболу області,в чемпіонаті якої гравець приймав участь..

7.4. Кожна команда представляє для заявки наступні документи:

  • Заявочні листи в двох примірниках, завірені лікарем та підписані представником і тренером команди;
  • копію паспорта чи свідоцтва про народження у юнаків на кожного гравця;
  • дві фотографії (кольорові) 4х5 см. для квитка учасника змагань:
  • Документ про перерахування заявочного і членських внесків.

Представники команди отримують завірений підписом і печаткою один примірник заявочного листа, завірені підписом та печаткою квитки учасника на кожного заявленого гравця.

Футболісти , яким не виповнилось 16 років, можуть бути заявлені за команду після медичного обстеження у лікувальному закладі по місцю проживання і тільки за письмовою згодою одного із батьків чи опікунів.

У випадку несплати грошових благодійних внесків за участь в районній першості з футболу команда до першості  з футболу не допускається.  Не допускається до участі в чемпіонаті району з футболу команда,яка не погасила борги за участь в попередньому сезоні чемпіонату чи кубкових турнірах району,а також за участь в спортивних вечорах.

7.7Команди, що мають заборгованість по несплаті добродійних внесків та штрафних санкцій за попередній рік до участі в наступному чемпіонаті допускаються лише при умові погашення заборгованості.

Представники команд отримують завірений підписом і печаткою один примірник заявочного листа, завірені підписом та печаткою білети учасника на кожного заявленого гравця.

VIII. МІСЦЕ ЗМАГАНЬ.

8.1. Усі стадіони на яких проводяться матчі першості , повинні відповідати загально прийнятим нормам та вимогам.

8.2. Команда-господар зобов’язана забезпечити:

  • Футбольне поле відповідних розмірів з трав’яним покриттям та відповідної якості з чіткою розміткою всіх ліній;
  • Футбольні м’ячі для гри;
  • Прапорці різних кольорів для асистентів арбітра;
  • Працівникам медичної служби з необхідним комплектом медикаментів для надання невідкладної медичної допомоги;
  • Чергування працівника правоохоронних органів.

8.3. У випадку неготовності поля до гри, не проведення розрахунку з арбітром – арбітр не проводить гру, а команді господарю зараховується поразка з рахунком 0:3.

8.3.1. Якщо стадіон не відповідає вищевказаним вимогам, то після трьох попереджень рішенням Асоціації команда знімається з чемпіонату. Бокові лінії та розмітка поля повинні проводитись тільки вапняним розчином або тирсою. Відповідальність за проведення чи не проведення матчу лягає на арбітра матчу.

8.3.2. Стан футбольного поля оцінюється арбітром матчу, у випадку неможливості проведення матчу із-за погодніх умов, арбітр фіксує це в протоколі. У випадку відсутності футбольної розмітки, чи високої трави,футбольне поле вважається не готовим до проведення футбольного матчу,а тому команді-господарю зараховується поразка (0:3) і на неї накладаються штрафні санкції для відшкодування фінансових затрат команді – гостей. Сума штрафних санкцій визначається АФГЖ. Крім цього,обов’язково проводиться оплата арбітру призначеного для обслуговування даного матчу.

IX. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ФУТБОЛІСТІВ ТА КЕРІВНИКІВ КОМАНД.

9.1. Гравці та керівники команд, які приймають участь в змаганнях   «першості з футболу» зобов’язані виконувати всі вимоги правил гри і даного Регламенту, виявляти високу дисципліну, повагу до суперників та глядачів. Клуб (команда) несе відповідальність за поведінку своїх глядачів та офіційних представників команди до матчу, під час та після його закінчення.

9.2. Керівники команд не мають права втручатися в дії арбітрів, вони несуть повну відповідальність за поведінку гравців своєї команди.

9.3. Тренерам та представникам команд категорично забороняється без дозволу арбітра виходити на поле під час гри.

9.4. Якщо команда без дозволу арбітрів, самовільно залишила футбольне поле, то їй зараховується поразка (0:3) при умові, що суперник не вигравав цей матч з більшим рахунком (тоді в силі залишається рахунок, який був на момент зупинки гри), і вона може бути знята з розіграшу. Отримані гравцями попередження враховуються.

До участі в наступній першості команда може бути допущена тільки за спеціальним рішенням Виконкому Асоціації. 

Крім цього, за рішенням Дисциплінарного комітету Асоціації ( КДК ) на команду накладаються дисциплінарні стягнення згідно з вимогами дисциплінарного кодексу.

9.5.При переході до іншого клубу (команди) гравець повинен відбути відсторонення у команді, за яку він буде заявленний. При переході гравця в іншу команду отримані попередження не анулюються.

9.6. Якщо гра була зірвана по вині глядачів, команді-господарю поля зараховується поразка (0:3). Отримані гравцями в матчі попередження враховуються.

Коли гра була зірвана по вині обох команд, то їм обом зараховується поразка (0:3). Якщо гра була зірвана по вині однієї з команд, то їй зараховується поразка (0:3). В усіх випадках на винних накладаються дисциплінарні та штрафні санкції. ). Отримані гравцями в матчі попередження враховуються.

9.7. До суддівства  у першості з футболу в окремих випадках допускаються і жінки, в зв’язку з чим команда-господар поля зобов’язана створити необхідні умови до, під час і по закінченні матчу.

9.8. Організатори, представники команд несуть відповідальність за несвоєчасний початок матчів. Якщо по вині однієї з команд, або організаторівматчу гра своєчасно не почалась, то на винних накладаються дисциплінарні та штрафні санкції.

9.9. Футболісти, спортивна форма яких не відповідає існуючим вимогам, або при наявності неохайного вигляду, до гри не допускаються.

9.10 Гравець, який зазнав травми, повинен сам або з допомогою партнерів по команді (лікаря чи представника команди) покинути футбольне поле.

9.11. У випадку, коли виникла необхідність втручання лікаря, то він і тренер (дві офіційні особи) з дозволу арбітра матчу можуть вийти на поле і за його межами надати гравцю необхідну медичну допомогу.

9.12. Дисциплінарні вчинки футболістів та керівників команд, а також випадки порушень громадського порядку на стадіонах глядачами розглядає Контрольно-дисциплінарний комітет Асоціації.

9.13 За участь в матчі незаявленого або дискваліфікованого гравця, команді зараховується поразка 0:3, на неї накладаються дисциплінарні та штрафні санкції.

9.14.Якщо гравець, який дискваліфікований, мав пропустити гру, записаний тренером в протокол матчу, команді зараховується поразка з рахунком 0:3 і до неї застосовуються штрафні санкції,оскільки він вважається гравцем матчу.

9.15 Гравець, після кожних чотирьох попереджень автоматично відсторонюється (дискваліфікується) на один матч. Представники футбольного клубу зобов’язані самостійно вести облік дисциплінарних санкцій, отриманих гравцями, що застосовуються арбітром ( облік отриманих гравцями жовтих та червоних карток) і несуть за це персональну відповідальність.

9.16 Гравець вилучений з поля за два попередження, або за попередження «фол останньої надії « автоматично пропускає один матч без рішення КДК  АФГЖ.

При цьому,якщо гравець, який отримав червону картку, на вимогу арбітра не покидає футбольне поле,то після повторного попередження, арбітр в праві зупинити матч. При цьому команді, гравець якої отримавши червону картку не сходить із поля на повторне попередження арбітра, зараховується технічна поразка 0:3.Отримане гравцями попередження враховуються.

9.17 Попередження, отримані гравцем, враховуються сумарно і втрачають силу після завершення сезону.

9.18   Гравець, який через надмірну кількість попереджень безпосередньо не приймав участі у матчі, але його прізвище помилково внесено в рапорт арбітра, то до команди застосовується лише дисциплінарні санкції .

9.19 Гравець, якого вилучено з поля, пропускає наступний матч до рішення Контрольно-дисциплінарного комітету. Термін дії відсторонення гравця від участі уматчах першості розпочинається з моменту вилучення гравця з поля.

9.20 Матчі, що по якійсь причині не відбулися (технічна поразка, неявка тощо) в пропуски матчів дискваліфікованим гравцям не враховуються.

9.21. При переході до іншого клубу гравець повинен відбути відсторонення у команді, за яку він буде заявлений. При переході гравця протягом сезону до іншого клубу попередження не анулюються.

9.22. Клуб (команда) несе відповідальність за поведінку своїх глядачів та офіційних представників. Офіційні представники не мають права втручатися в дії бригади арбітрів, вони несуть повну відповідальність за поведінку гравців своєї команди і безпеку арбітрів та інспектора до, під час та після закінчення матчу.

9.24. У випадках втручання тренерів команд, представників клубів або глядачів в дії арбітра під час матчу, арбітр має право припинити матч. Команді, представники або глядачі якої винні в цьому, зараховується поразка 0:3 та неї накладаються дисциплінарні санкції. При цьому дискваліфікується стадіон на час від 1 до 10 домашніх матчів, які команда за рішенням КДК чи АК повинна проводити на іншому стадіоні на віддалі не ближче 10 км від свого села.

9.25. При спробі фізичної дії або за удар арбітра, асистентів арбітра або четвертого арбітра, будь-ким із представників футбольного клубу, а саме – футболістом, керівником, тренером, офіційною особою або вболівальником команди, – під час гри, в перерві чи після закінчення матчу, арбітр припиняє матч. Команді представники якої винні у цьому,  зараховується поразка 0-3 і дана команда знімається із районних змагань та відсторонюється від участі в районних змаганнях на визначений термін. По даному факту, не приймається до уваги ніякі виправдовуючи обставини та клопотання.  Дана команда допускається до участі в  змаганнях лише після рішення КДК АФГЖ .

X. НАГОРОДЖЕННЯ.

10.1. Команди , які посіли призові місця в першості з футболу серед громад Жовківщини нагороджуються пам’ятними призами та дипломами Асоціації.

10.2.   За результатами першості з футболу Асоціація визначає:

– кращого бомбардира;

– кращих гравців по амплуа (воротаря, захисника, півзахисника, нападаючого).

– команду, яка допустила найменше дисциплінарних порушень;

10.4. Нагородженню підлягають гравці, які зіграли у даних змаганнях (першість) не менше 50% ігор.

XI. ПРИЙОМ ТА ФІНАНСУВАННЯ УЧАСНИКІВ.

11.1 Витрати по відрядженню команд (проїзд, розміщення, добові, харчування) несуть безпосередньо організації, які відряджають команди.

11.2. .Всі фінансові розрахунки проводяться за 30 хв. до початку матчу. Якщо команда в першості  ( іншому турнірі ) не провела розрахунок з арбітрами та інспектором матчу, арбітри вправі гру не проводити , а команді-господарю зараховується поразка з рахунком 0:3. На неї накладаються також дисциплінарні та штрафні санкції. Згідно рішення Виконкому Асоціації  від 12 квітня   2024  року оплата за суддівство матчів чемпіонату з футболу серед громад Жовківщини.

Арбітри:

Першості  з футболу серед громад Жовківщини

ВИЩАЛІГА

  • головний арбітр   –   800 грн.
  • асистенти арбітра – 400 грн.
  • резервний арбітр –   300 грн.  

ПЕРША ЛІГА

• головний арбітр   –  700 грн.

• асистенти арбітра – 350 грн.

11.3 Сума обов’язкового внеску за участь команди в першості  з футболу сезону 2024 року становить :

Першість з футболу серед громад Жовківщини ВИЩА ЛІГА   – 4500 грн (можливо по 2250грн. за коло, ).

З  легіонера – безкоштовно

Першість з футболу серед громад Жовківщини ПЕРША ЛІГА   – 3500 грн (можливо по 1750 грн. за коло, ).

З  легіонера – безкоштовно

11.3. Всі фінансові операції, пов’язані з витратами на команду, суддівство та інший обслуговуючий персонал є правомірним і діють на основі чинного законодавства.

11.4. Всі інші непередбачені Регламентом умови чи установлені правила проведення футбольних матчів розглядаються Асоціацією , нею і приймаються відповідні рішення.

Додаток №1.

ПРО ВСТАНОВЛЕННЯ СУМИ ЦІЛЬОВОГО ФІНАНСУВАННЯ ЗА УЧАСТЬ

  ФУТБОЛЬНИХ КЛУБІВ (КОМАНД) У ЗМАГАННЯХ СЕЗОНУ 2024 року

  1. Згідно рішення Виконавчого комітету АФГЖ  сума цільового фінансування команд-учасниць за участь першості на сезон 2024 року становить:

Першість з футболу серед громад Жовківщини ВИЩА ЛІГА   – 4500 грн (можливо по 2250 грн. за коло, ).

З  легіонера – безкоштовно

Першість з футболу серед громад Жовківщини ПЕРША ЛІГА   – 3500 грн (можливо по 1750 грн. за коло, ).

З  легіонера – безкоштовно

      4. Якщо команда-учасниця за п’ять днів до початку другого кола повністю не сплатить повну суму цільового фінансування за участь у  першості з футболу серед громад Жовківщини, то ця команда не допускається до матчів другого кола змагань і у матчах,  що нею не зіграні, їй зараховується поразка 0-3. 

ДИСЦИПЛІНАРНІ ПРАВИЛА АСОЦІАЦІЇ ФУТБОЛУ ГРОМАД ЖОВКІВЩИНИ

Футбольні клуби (команди) відповідають за поведінку своїх футболістів, членів клубу, уболівальників, а також будь-якої іншої офіційної особи, що виконує якусь місію, на будь-якому матчі від імені клубу (команди).

Футбольні клуби (команди), які приймають участь у змаганнях відповідають за громадський порядок та безпеку до, під час і після матчу. Вони можуть бути притягнуті до відповідальності за будь-яку пригоду, недисципліновану поведінку, порушення Регламенту змагань і до них можуть бути застосовані дисциплінарні санкції.

Характер дисциплінарних санкцій та розмір обов’язкового грошового внеску визначається КДК АФГЖ згідно з Дисциплінарних правил АФГЖ та Регламенту змагань. 

За невиконання або несвоєчасне виконання футбольними клубами (командами) рішень КДК АФГЖ, КДК. АФГЖ повторно застосовує до них дисциплінарні санкції.

Якщо до вказаного терміну футбольний клуб (команда) не перерахував вказану суму обов”язкового грошового внеску на розрахунковий рахунок АФГЖ , то КДК АФГЖ з очок набраних дорослим складом знімає турнірні очки в залежності від суми обов”язкового грошового внеску .

ДИСЦИПЛІНАРНІ САНКЦІЇ:

I. Відносно футбольних клубів (команд):

– попередження;

– зауваження;

–  обов”язковий грошовий внесок;

– обов”язковий грошовий внесок за вилучення футболістів;

– анулювання результату матчу;

– зняття турнірних очок;

– присудження перемоги команді-суперниці без проведення матчу;

– рішення про заборону використання стадіону;

– рішення про проведення матчу на іншому стадіоні;

– виключення зі складу учасників змагань;

Обов”язковий грошовий внесок в сумі 100 (сто) гривень:

– незабезпечення виконання вимог пункту 9.18. Регламенту;

– несвоєчасне представлення заявкової документації;

Обов”язковий грошовий внесок в сумі 500 (п’ятсот) гривень:

виявлення футболіста, який виступає за дві команди;

неявка на матч ;

– неетична, некоректна поведінка команди чи окремих футболістів, офіційних представників та глядачів, в т.ч. погрози чи спроба фізичної дії щодо арбітрів;

Обов”язковий грошовий внесок в сумі 500 (тисяча) гривень:

– провокаційні дії футболіста, офіційного представника чи команди загалом, що спричинили безпорядки на футбольному полі, стадіоні; 

– незабезпечення громадського порядку на стадіоні, що привело до хуліганської поведінки глядачів на стадіоні або наявності фізичних дій глядачів щодо арбітрів;

    – невиконання умов та вимог Регламенту, зокрема пунктів 3.6.; 3.8.; 9.8.;12.2.

Обов”язковий грошовий внесок в сумі 1000 (тисяча) гривень:

за самовільне залишення поля або за відмову продовжити матч; 

Зняття клубу із змагань та обов’язковий грошовий внесок 1500 (тисячу п’ятсот) гривень: 

– наявність фізичних дій глядачів щодо арбітрів.

IІ. Відносно стадіонів:

– попередження;

– рішення про заборону використання стадіону на визначений, або невизначений термін;

IIІ.Відносно офіційних осіб (представників команд, тренерів):

Обов’язковий грошовий внесок в сумі 100 (сто) гривень:

– невиконання вимог Регламенту та умов проведення змагань;

Обов’язковий грошовий внесок в сумі 500 (п’ятсот) гривень:

грубі випади на адресу АФГЖ, погрози, спроби фізичних дій щодо офіційних осіб;

– неетична, некоректна поведінка до, під час та після матчу;

Зняття  з клубу  3 командних очки  та обов’язковий грошовий внесок 1500 (тисячу п’ятсот) гривень: 

за удар арбітрів, інспектора-делегата або офіційної особи АФГЖ

ІV. Відносно футболістів:

– попередження;

– вилучення;

– відсторонення (дискваліфікація) та обов”язковий грошовий внесок, який сплачує футбольний клуб (команда), за який виступає футболіст  ;

– за кожні чотири жовті картки – відсторонення на один матч;

– за друге попередження в одному й тому ж матчі – одна гра;

– за фол “останньої надії” – одна гра;

відсторонення та  обов”язковий грошовий внесок, який сплачує футбольний клуб (команда), за який виступає футболіст: 

на 2(два) матчі 

– за грубий поштовх суперника руками після зупинки гри;

– за небезпечний напад на суперника, який володіє м”ячем з вірогідністю нанесення травми;

– за удар суперника рукою в боротьбі за м”яч;

– за систематичне, демонстративне непогодження з рішенням арбітра. 

на 3 (три) матчі 

– за навмисний удар суперника, який не володіє м”ячем, під час матчу, 

або після його зупинки; 

– за нецензурні та образливі висловлювання, жести наадресу партнера,  

суперника, арбітрів, офіційної особи або глядачів;

– за погрози фізичної розправи стосовно офіційних осіб.

на 4(чотири) матчі  

– за спробу фізичної дії щодо офіційних осіб;

– за публічні, неетичні, образливі вчинки.

на 5(п”ять)  матчів  

– за  небезпечний напад на суперника, який володіє м”ячем з нанесенням травми.

на 6(шість)  матчів  та обов”язковий грошовий внесок  300 (триста) грн.;

– за бійку до, під час та після  матчу або після його зупинки.

– за плювок в офіційну особу.

на 10(десять)  матчів  та обов”язковий грошовий внесок 500 (п”ятсот) грн.;

– за  навмисне нанесення важкої травми суперникові, що призвело до втрати 

ним працездатності;

Відсторонення на визначений термін згідно окремого рішення КДК АФГЖ, зняття клубу із першості  змагань та обов’язковий грошовий внесок 1 500 ( тисяча п’ятсот) гривень: 

 – за удар арбітрів, інспектора-делегата або офіційних осіб АФГЖ.